Opoqa Finance jest zamknięty w Polsce

Z przykrością informujemy, iż bank Opoqa Finance oficjalnie zakończył sowją działalność w Polsce. W wyniku tego, nie będzie on już oferował żadnych usług bankowych, w tym pożyczek. Przepraszamy za wszelkie niedogodności tym spowodowane i dziękujemy za zrozumienie.

5
Obsługa klienta
5
Czas przetwarzania
5
Cena
5
Dodatkowe korzyści
4
Doświadczenie użytkownika
5
Opoqa Finance Kalkulator pożyczek
200 zł 6 000 zł
30 miesięcy 61 miesięcy
610.62 % 610.62 %

Miesięczna płatność

Koszty całkowite

Spłata

Wszystkie treści poniżej pochodzą z okresu, gdy bank działał.


Opoqa Finance jest firmą, która oferuje różne rodzaje zobowiązań dla osób prywatnych. W ich bazach można znaleźć oferty pożyczek zależne od Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. W ten sposób z pomocą specjalistów możesz szybko znaleźć odpowiednie rozwiązanie oferujące dodatkowe środki.

Wniosek każdego klienta jest rozpatrywany indywidualnie, co sprawia, że masz większe szanse na otrzymanie pożyczki z Opoqa Finance. Wystarczy zalogować się na ich stronie internetowej, żeby otrzymać interesujące oferty, które będą dla Ciebie dostępne przez cały rok. Decyzję możesz podjąć w dowolnym momencie.

Firma Opoqa ceni sobie funkcjonalność, dlatego ważnym dla nich aspektem jest dostarczenie klientom dopasowanej do ich potrzeb oferty pożyczkowej, jak również jej długoterminowa dostępność. Dużym plusem jest również korzystanie z nowoczesnych systemów wersyfikacyjnych, jakim jest Kontomatik, co znacznie przyspiesza cały proces przydzielenia zobowiązania finansowego.

Opoqa opinie

Wybierając pożyczkodawcę, warto zwrócić uwagę czy pozostali klienci korzystający z oferty danego wierzyciela byli zadowoleni i czy komentarze na jego temat są w większości pozytywne. W ten sposób masz pewność czy firma pożyczkowa jest warta zaufania i czy możesz liczyć na pomocną obsługę klienta.

Specjaliści LoanScouter poświęcili czas w celu znalezienia opinii o Opoqa Finance, abyś czuł się pewniej przy wyborze swojego pożyczkodawcy. Sprawdź, czy wierzyciel jest wart zaufania i sprawdź opinie o Opoqa:

Firma i jej oferta mnie nie powaliły. Bardzo długi okres oczekiwania na pieniądze.” – Halina

Szybko i sprawnie, po 10 minutach odpowiedź pozytywna dla potrzebujących natychmiast warta polecenia.” – Jadwiga

Dostałam pierwszą pożyczkę w kwocie 1500 zł po spłacie, drugiej już nie dali.’” – Kinga

Co oferuje Opoqa?

Opoqa Finance udziela pożyczek krótkoterminowych, tak zwanych chwilówek, które są dostępne dla klienta firmy przez 365 dni. Są to zupełnie nowe standardy na rynku finansowym. Z Opoqa Finance masz pewność, że możesz złożyć wniosek o pożyczkę na atrakcyjnych warunkach, w każdej chwili, a czynniki pożyczkowe nie ulegną zmianie, niezależnie czy zdecydujesz o zaciągnięciu zobowiązania już teraz, czy poczekasz kolejny miesiąc lub dwa.

Jednak aby otrzymać jakąkolwiek ofertę, musisz się zalogować na oficjalnej stronie Opoqa. W ten sposób firma jest w stanie znaleźć dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Warunki i opłaty nie są dostępne dla osób niezarejestrowanych na stronie. Dane o maksymalnej kwocie pożyczki, czasie spłaty i czynnikach finansowych są dostępne po zalogowaniu.

Na stronie możesz znaleźć ramową umowę pożyczki, która wyjaśnia podstawowe definicje finansowe, które są umieszczone w dokumencie. Dzięki temu zwykle zawiłe zwroty finansowe będą bardziej zrozumiałe, a sama umowa bardziej czytelna.

W zakładce “dokumenty” znajdziesz również tabelę standardowych opłat związanych z zaciągnięciem pożyczki. Są to odsetki oraz prowizje zależne od wysokości pożyczki, oraz okresu spłaty, jak również koszty, które może ponieść pożyczkobiorca w przypadku nieterminowej spłaty zobowiązania. Koszty są szacunkowe i mogą się różnić od tych zaproponowanych przez Opoqa Finance po zalogowaniu na stronę.

Co więcej, firma udziela krótkich i zwięzłych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakładce “Pytania i odpowiedzi”, gdzie znajdziesz informacje dotyczące składania wniosku, podstawowych warunkach, jakie musisz spełniać, aby otrzymać jakąkolwiek ofertę pożyczki oraz co zrobić w problematycznych sytuacjach dotyczących spłaty zobowiązania.

Po zalogowaniu się na stronę znajdziesz informacje o:

 • Maksymalnej kwocie pożyczki
 • Terminie spłaty
 • Wysokości RRSO
 • Oprocentowaniu
 • Prowizjach i dodatkowych kosztach
 • Weryfikacji danych osobowych

Rodzaje pożyczki w Opoqa Finance

Szukając rozwiązania na problemy finansowe oraz sposobu pozyskania dodatkowych środków do spłaty nagłego wydatku, który nie może czekać, jak na przykład awaria urządzeń AGD, oferta pożyczkowa w Opoqa Finance może być świetną opcją. Firma ta oferuje pożyczki krótkoterminowe, które stają się coraz bardziej popularne jako źródło zasilenia budżetu domowego w kryzysowych sytuacjach.

Niestety, pożyczkodawca ten nie ma w swojej ofercie pierwszej darmowej pożyczki za 0zł, jak większość innych firm. Mimo to nadrabiają oni swoją interesującą ofertą, która jest dostosowana indywidualnie do każdego klienta i jest dla niego dostępna przez cały rok bez zmian czynników finansowych.

Pożyczki są udzielane osobom prywatnym, mimo to nie ma żadnych przeszkód, abyś skorzystał z oferty Opoqa Finance w celu rozwoju swojego biznesu. Jest to możliwe, ponieważ wierzyciel nie wymaga od Ciebie informacji, na co dokładnie przeznaczysz dodatkowe środki finansowe.

Każda pożyczka może różnić się od siebie warunkami, ponieważ firma weźmie pod uwagę Twój wniosek personalnie. Podana oferta jest ogólnikowa.

Pożyczka dostępna przez 365 dni.

Po zarejestrowaniu się na stronie Opoqa Finance, masz możliwość wyboru sumy i czasu spłaty pożyczki. Po zweryfikowaniu Twoich danych firma zaprezentuje Ci specjalnie przygotowaną ofertę. Pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel. Mogą one zostać wykorzystane w celach prywatnych, jak i biznesowych. Jest to możliwe, ponieważ nie musisz informować wierzyciela, na co przeznaczysz otrzymane środki.

 • Maksymalna kwota pożyczki do 6000zł
 • Czas kredytowania do 30 dni
 • RRSO od 610,62 do 1969,83%
 • Sprawdzane są wszystkie bazy dłużników
 • Wymagany wiek to 20 lat
 • Maksymalny wiek to 75 lat

Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Opoqa?

 1. W przypadku, gdy zainteresuje Cię oferta pożyczki krótkoterminowej z firmy Opoqa Finance, jedyne co musisz zrobić, to kliknąć “Pożycz teraz” na naszej liście.
  W ten sposób zostaniesz przekierowany na stronę internetową wierzyciela, dzięki czemu będziesz miał okazję sprawdzić dokładne warunki umowy i wybrać najbardziej odpowiadającą Ci ofertę. Kliknięcie “Pożycz teraz” jest całkowicie niezobowiązujące i nie oznacza zaciągnięcia pożyczki. Ma Ci to tylko ułatwić przejście na stronę pożyczkodawcy, aby zaoszczędzić Twój czas. Co więcej, będziesz miał pewność, że znalazłeś się na odpowiedniej stronie. LoanScouter zawsze sprawdza strony pod względem wiarygodności, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych będąc przekierowanym na stronę pożyczkodawcy. Na Opoqa Finance nie znajdziesz informacji dotyczących oferty, jeśli nie jesteś zalogowany. Właśnie dlatego pierwszym krokiem w celu zaciągnięcia pożyczki w Opoqa będzie zarejestrowanie się na ich oficjalnej stronie internetowej. W tym celu musisz podać swoje dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu, kraj urodzenia, seria i numer dowodu osobistego, miejsce zamieszkania, rodzaj zajęcia, stanowisko, miesięczny dochód, miesięczne zobowiązania, kwota, która Cię interesuje, hasło. 
 2. Po wpisaniu wszystkich informacji i zaakceptowaniu warunków strony internetowej, jakimi są głównie przetwarzanie danych osobowych, możesz z powodzeniem założyć konto na Opoqa Finance.
 3. Następnym krokiem będzie weryfikacja Twoich danych we wszystkich bazach dłużników.
  Proces ten jest bardzo prosty ze względu na dostępną na stronie innowacyjną formę sprawdzania klientów, czyli Kontomatik. Zajmuje to tylko kilka minut i jest bardzo proste. Kontomatik synchronizuje dane klienta z informacjami w banku, w którym posiada rachunek. W ten sposób firma pożyczkowa w ekspresowym tempie może zweryfikować, czy dana osoba znajduje się na jakiejkolwiek liście dłużników. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy o wysokości jednego grosza. Kontomatik daje Ci możliwość otrzymania pieniędzy jeszcze w ciągu tego samego dnia.
 4. Bazując na Twojej zdolności kredytowej, Opoqa Finance przedstawi Ci specjalną ofertę, która jest indywidualnie dobrana do Twoich potrzeb.
  Po otrzymaniu oferty masz cały rok na podjęcie decyzji w sprawie zaciągnięcia danej pożyczki. Jest to zupełnie nowy standard wśród firm pożyczkowych, które w głównej mierze mają ofertę dedykowaną do wszystkich klientów lub ograniczoną w czasie. Kiedy zdecydujesz, że przyszedł czas na zasilenie Twojego domowego budżetu z Opoqa Finance, wystarczy, że zalogujesz się ponownie na stronie i potwierdzisz zaciągnięcie pożyczki. Pamiętaj, aby dokładnie przeczytać wszystkie warunki i dodatkowe koszty związane z RRSO, odsetkami lub prowizjami.
 5. Pieniądze zostaną do Ciebie wysłane jak najszybciej.
  Przelew międzybankowy może zająć maksymalnie do dwóch dni. Jeśli posiadasz rachunek w tym samym banku co pożyczkodawca, prawdopodobne jest, że otrzymasz gotówkę tego samego dnia, w którym zgodziłeś się na warunki umowy.

Warunki zaciągnięcia pożyczki w Opoqa

Jeśli chcesz otrzymać jakąkolwiek ofertę pożyczkową od firmy Opoqa Finance musisz spełnić kilka warunków. Między innymi:

 • Mieć minimum 20 lat i maksimum 75
 • Posiadać pozytywną historię w bazach dłużników
 • Wprowadzić poprawne dane przy rejestracji na stronie internetowej
 • Oraz posiadać zdolność kredytową

W przypadku niespełnienia jednego z podanych warunków firma Opoqa Finance ma prawo do nieprzedstawienia Ci żadnej oferty. Dzieje się tak ze względu na bezpieczeństwo pożyczkodawcy, bowiem firma chce mieć pewność, komu udziela pomocy, oraz że otrzyma pożyczoną kwotę razem ze wszystkimi dodatkowymi opłatami, z powrotem w określonym terminie.

Jak spłacić pożyczkę w Opoqa?

Oferty w Opoqa mają krótki termin spłaty, maksymalnie do 30 dni. Warto o się upewnić, czy będziesz posiadał odpowiednią do spłaty kwotę przed ustaloną datą, żeby uniknąć dodatkowych opłat, które mogą być naprawdę wysokie.

 • Jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki w Opoqa zweryfikuj swój budżet, kalkulując miesięczne dochody oraz wydatki, aby upewnić się jaką nadwyżką finansową dysponujesz na koniec miesiąca i czy jest ona wystarczająco wysoka, żeby spłacić pożyczkę.

Przy jakichkolwiek problemach ze spłatą długu na czas skontaktuj się niezwłocznie z konsultantem firmy Opoqa. Pomoże Ci on znaleźć rozwiązanie dotyczące Twojego problemu i odpowie na wszystkie pytania. Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer 221823480 lub pisząc maila pod adres kontakt@opoqa.pl.

Sesje przychodzące i wychodzące w Opoqa Finance

Wiele klientów szuka krótkoterminowego rozwiązania finansowego, które jak najszybciej znajdzie się na ich koncie. Czas otrzymania dodatkowych środków zależy od kilku czynników.

 • Pierwszym z nich jest czas weryfikacji Twoich danych osobowych w bazach dłużników i ocena Twojej zdolności kredytowej przez firmę pożyczkową. Opoqa korzysta z systemu Kontomatik, który pozwala im na błyskawiczne sprawdzenie klientów pod tym względem, dzięki czemu cały proces przyznawania pożyczki jest o wiele szybszy. Nie musisz wykonywać tradycyjnego przelewu o wysokości jednego grosza na konto firmy pożyczkowej, Kontomatik zweryfikuje Twoje dane o wiele szybciej.
 • Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na czas otrzymania pieniędzy z tytułu zaciągniętej pożyczki na Twoim koncie, są sesje międzybankowe. W przypadku, gdy nie posiadasz rachunku w tym samym banku co pożyczkodawca, może się zdarzyć, że sesje międzybankowe będą się różnić godzinowo, co sprawi, że pieniądze dotrą do Ciebie dopiero następnego dnia
Jeśli zależy Ci na otrzymaniu dodatkowej gotówki w tym samym dniu, możesz sprawdzić sesje przychodzące i wychodzące z różnych banków na stronie internetowej Opoqa. Znajduje się tam tablica informacyjna, która zawiera dane o sesjach z 29 banków w Polsce.

Weź również pod uwagę, o której godzinie składasz wniosek o pożyczkę. Jeśli zrobisz to wystarczająco wcześnie, możesz załapać się na popołudniową sesję wychodzącą i przychodzącą, dzięki czemu dostaniesz pieniądze w dzień złożenia aplikacji.

Kiedy warto skorzystać z oferty Opoqa?

Chwilówki są idealnym rozwiązaniem dla osób, które znalazły się w sytuacji, która wymaga opłacenia nagłych wydatków, a domowy budżet w danym momencie na to nie pozwala. Na przykład, pod koniec miesiąca zepsuła Ci się lodówka i nie możesz czekać do wypłaty na nowy zakup.

Znajdując się pod ścianą, warto rozważyć takie rozwiązanie, jakim jak pożyczka krótkoterminowa Opoqa. Pamiętaj jednak, że aby nie popaść w spiralę zadłużenia musisz być pewny, że będziesz miał wystarczająco dużo środków do spłaty swojego długu w terminie. Pomoże Ci to uniknąć dodatkowych opłat, które w przypadku tego wierzyciela mogą dość dotkliwie uszczuplić Twój budżet.

Przeanalizuj swoje finanse i obliczając miesięczną nadwyżkę, która zostanie Ci po odjęciu miesięcznych wydatków od Twoich dochodów. Jeśli suma nie jest wystarczająca i nie pokryje ona zaciągniętej pożyczki, warto przemyśleć czy jej zaciągnięcie jest naprawdę konieczne.

Kontakt Opoqa Finance

Firma pożyczkowa Opoqa jest profesjonalną i stabilną instytucją, dla której ważne jest zadowolenie klientów i ciągły rozwój serwisu, aby mieli oni dostęp do najlepszych ofert. Właśnie dlatego Opoqa Finance umożliwia każdemu odwiedzającemu ich stronę na szybkie znalezienie podstawowych informacji dzięki zakładce “Pytania i odpowiedzi”. 

Poza tym wierzyciel posiada infolinię dostępną w dniach roboczych od godziny 9:00 do 17:00, jak również dział windykacji gotowy, aby pomóc osobom, które mają problem ze spłatą pożyczki na czas. Dokładnie tak, jak dział obsługi klienta, windykacja jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Drugą formą kontaktu z firmą pożyczkową Opoqa jest mailowa korespondencja z konsultantami gotowymi pomóc przy każdym problemie. Odpowiedzi na wiadomość e-mail można otrzymać w godzinach pracy biura firmy pożyczkowej.

Podsumowanie

Zalety

 • Zaproponowana przez firmę pożyczka jest dostępna z konkretnymi warunkami przez cały rok
 • Możliwość znalezienia rozwiązania przy problemach ze spłatą pożyczki w terminie
 • Wysoka dostępna kwota, nawet do 6000zł

Wady

 • Brak dokładnych opłat pożyczki
 • Niewidoczne oferty chwilówek dla osób niezarejestrowanych na stronie
 • Relatywnie wysokie koszty pożyczki
 • Sprawdzane są wszystkie bazy dłużników
Opoqa Finance
Adres:Nowogrodzka 50/54 lok. 419 00-695 Warszawa
E-mail:kontakt@opoqa.p
Numer telefonu:(+48) 22 18 23 48 0
LoanScouter > Firmy pożyczkowe > Opoqa Finance