LoanScouter – kim jesteśmy?

Przekonaj się jak nieustannie pomagamy klientom w podejmowaniu najlepszych finansowych decyzji

LoanScouter do Twojej dyspozycji

LoanScouter jest międzynarodową porównywarką skupiającą się na finansowych produktach takich jak chwilówki, pożyczki prywatne, czy bankowe.

Jeśli jesteś zaintersowany rynkiem pożyczkowym, LoanScouter jest idealnym narzędziem do skorzystania. Porównujemy finansowe zobowiązania na podstawie kluczowych parametrów, dzięki czemu możesz dokonać właściwego wyboru.

LoanScouter ujrzał światło dzienne po raz pierwszy wiosną 2019 roku. W naszym biurze w Dani LoanScouter został stworzony przez grupę międzynarodowych profesjonalistów, których głównym celem jest uczynienie świata pożyczek, tak prostym i dostępnym dla konsumentów, jak to tylko możliwe.

Dlaczego powinieneś wybrać LoanScouter?

Nasze obliczenia opieramy na rzetelnych informacjach pozyskanych z banków i firm pożyczkowych na różnych rynkach. Pośród naszych recenzji ukazujemy wszystkie informacje, które są Ci niezbędne do podjęcia najlepszej w Twojej sytuacji decyzji finansowej.

Nasz ranking finansowy został stworzony w łatwo dostępny, prosty i zrozumiały sposób, dzięki czemu LoanScouter jest najpopularniejszą wśród konsumentów porównywarką na skalę światową.

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś wybrać LoanScouter jako swoją osobistą porównywarkę finansową. Jednak co tak naprawdę nas wyróżnia?

Przyjrzyjmy się temu!

Przejrzyste porównania

Porównujemy pożyczki na podstawie rzetelnych i zaktualizowanych informacji. Wierzymy, że całkowita przejrzystość na rynku pożyczkowym umożliwia Ci podjęcie decyzji, bazując na zdobytej wiedzy finansowej.

Zaufani pożyczkodawcy

Niestety nadal możesz natknąć się na wierzycieli, którzy nie są tak wiarygodni, jak się wydaje. Jest dla nas niezwykle ważne, aby nasze pożyczki były oferowane przez godnych zaufania i pożądanych pożyczkodawców gwarantujących bezpieczny proces aplikacji.

Niezobowiązująca usługa

Na LoanScouter nie jest wymagane rejestrowanie się. LoanScouter jest zawsze dostępny, kiedy chcesz porównać oferty pożyczek lub złożyć wniosek online – bez tworzenia konta i zobowiązania do korzystania z naszego serwisu. Innymi słowy: Możesz odwiedzić naszą stronę i dobrowolnie z niej wyjść.

Brak opłat

Szukając pożyczki jesteś zaintertesowany w pożyczeniu pieniędzy, nie ich wydawaniu. Właśnie dlatego oferujemy naszą usługę za darmo. Naszą intencją nie jest otrzymywanie pieniędzy od klientów. Nasz zysk pochodzi tylko i wyłącznie z partnerstwa z bankami i firmami pożyczkowymi.

Do czego dążymy:

  • Uproszczenie procesu dotyczącego zdecydowania się na najlepszą dla Ciebie pożyczkę
  • Zredukowanie czasu, który spędzasz na wyszukiwaniu pożyczek
  • Nieustanne bycie klarownym w naszym biznesie, jak i porównywaniu pożyczek
  • Stawanie się najczęściej wybieraną porównywarką wśród konsumentów na skalę światową

Co to jest Loanscouter?

Loanscouter to usługa porównywania produktów finansowych, która działa w dziewięciu różnych krajach. Loanscouter został założony w 2019 roku i jest własnością firmy Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S), która od 2014 roku zajmuje się porównywaniem pożyczek. Obecnie Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S) jest częściowo własnością notowanej na giełdzie spółki North Media A / S.

Czym się zajmujemy?

W rankingach pożyczek stworzonych przez Loanscouter znajdziesz pożyczki odpowiadające Twoim potrzebom. Nasze listy z pożyczkami pozwalają na łatwe przeglądanie różnych dostępnych opcji pożyczek, a także wskazują na pozytywne i negatywne strony każdej pożyczki.

Codziennie pracujemy nad optymalizacją naszych list z pożyczkami, abyś mógł zobaczyć tylko najlepsze opcje. Jednocześnie pracujemy nad tym, aby ranking był dla Ciebie przejrzysty i abyś mógł uzyskać łatwy przegląd różnych opcji, rozwiać swoje wątpliwości, poznać ryzyko i dokonać dokładnego wyboru.

Jak zarabiamy?

Współpracujemy z ponad 200 bankami w 9 krajach. W naszych rankingach z pożyczkami pojawiają się różne banki, w zależności od tego, jakiej pożyczki potrzebujesz. Po znalezieniu banku, który odpowiada Tobie i Twoim potrzebom, możesz za naszym pośrednictwem złożyć wniosek o pożyczkę w wybranym banku.

Jeśli złożysz wniosek o pożyczkę i zostanie on zaakceptowany, otrzymamy od banku prowizję za skierowanie do nich nowego klienta.

Kto stoi za Loanscouter?


Za Loanscouter stoi zespół oddanych pracowników, którzy codziennie pracują nad poprawą doświadczenia czytelników.

Poznaj lepiej pracowników Loanscoutersj:

Loanscouter został założony przez Andreasa Linde (CEO) i Stefana Olesena (CPO), którzy prowadzą firmę do dziś.

Stefan Olesen (po lewej) i Andreas Linde (po prawej)

Andreas Linde (CEO) jest związany z europejskim rynkiem pożyczkowym od 2014 roku, kiedy to wraz ze Stefanem Olesenem (CPO) założył Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S). W 2016 roku Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S) zostało częściowo przejęte przez North Media A / S, spółkę notowaną na giełdzie w Kopenhadze.

Andreas napisał ponad 100 artykułów na temat pożyczek i nakręcił wiele filmów na takie tematy jak finanse, stopy procentowe, budżet, opcje pożyczek i zadłużenie.

Od 2014 roku Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S) i Loanscouter pomogło znaleźć odpowiednią pożyczkę ponad 100 000 europejskim klientom. W sumie klienci zaciągnęli pożyczki w wysokości ponad 1 miliarda euro za pośrednictwem ponad 200 banków i pośredników kredytowych.

Misja Loanscouter?

Misją Loanscouter jest oferowanie najlepszej i najchętniej wybieranej usługi porównawczej dla klientów w Polsce i za granicą. Osiągamy to poprzez:

  • Ułatwianie konsumentom znalezienie najlepszej pożyczki na odpowiednich warunkach
  • Tworzenie przeglądu rynku pożyczek, aby pomóc w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania finansowego
  • Zapewnienie rozsądnego procesu pożyczkowego, pokazując i porównując tylko wiarygodnych dostawców pożyczek
  • Pozostanie preferowaną porównywarką pożyczek wśród konsumentów w Polsce i za granicą

Informacje o firmie

Korporacja: Karman Connect A/S (Formerly Lead Supply A/S)
Adres: Kystvejen 37B, 8000 Aarhus C, Dania
CVR: 35662448Strona internetowa firmy: karmanconnect.com

Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: Info@loanscouter.com
* Należy pamiętać, że wszelkie zapytania dotyczące konkretnych pożyczek należy kierować do danego banku / pożyczkodawcy

Uwaga

W Loanscouter zawsze celowo staramy się przekazywać odwiedzającym prawidłowe informacje o różnych pożyczkach. Robimy to poprzez częste aktualizowanie naszych list z pożyczkami o najnowsze informacje.

Może się jednak zdarzyć, że z jakiegoś powodu nie aktualizujemy od razu nowych informacji pochodzących od pożyczkodawcy (na przykład: nowe oprocentowanie pożyczki). W takim przypadku zawsze zalecamy rozpoczęcie od tego, co jest podane na stronie internetowej pożyczkodawcy.

LoanScouter > LoanScouter – kim jesteśmy?