Informacja handlowa

W LoanScouter jesteśmy świadomi, że odnalezienie się na dzisiejszym rynku pożyczkowym może być trudne, czasochłonne, a nawet mylące.

Właśnie dlatego, rozpoczęliśmy misję, aby sprawić, żeby świat pożyczek stał się bardziej klarowny i łatwo dostępny dla osób, które szukają pożyczki z najlepszymi możliwymi warunkami.

Jednak, promując przejrzystość na rynku pożyczkowym, jesteśmy również zobowiązani do jawnego opisu naszej pracy.

Poniżej omówimy kwestie, takie jak:

  • Czym jest LoanScouter i jak dokładnie pomagamy klientom w znalezieniu odpowiedniej pożyczki
  • W jaki sposób LoanScouter generuje zyski, skoro serwis jest w 100% darmowy
  • Jakie są obowiązki LoanScouter, a co do nich nie należy

W jaki sposób działa LoanScouter?

LoanScouter jest porównywarką online, obracającą się wśród tematów finansowych i rozwiązań ich dotyczących spełniających Twoje wymagania. Staramy się zapewnić klientom na skalę światową najlepsze finansowe produkty.

Odwiedzając LoanScouter, zostanie Ci wyświetlona lista pożądanych ofert pożyczkowych. Wszystkim pożyczkom znajdującym się na liście towarzyszą informacje o minimalnej i maksymalnej kwocie zobowiązania, czas kredytowania, oprocentowanie, wymagany wiek pożyczkobiorcy oraz dodatkowe opłaty związane ze wzięciem pożyczki.

Co więcej, spędziliśmy dużą ilość czasu na ocenianiu najpopularniejszych banków i firm pożyczkowych dostępnych na ten moment na rynku, aby poinformować Cię, między innymi, o zaletach i wadach ubiegania się o pożyczkę u danego wierzyciela.

W związku z tym bezpłatna usługa porównywania LoanScouter umożliwia łatwe i szybkie porównanie różnych rodzajów pożyczek.

W jaki sposób LoanScouter generuje zyski?

Usługa porównywania pożyczek z LoanScouter jest 100% bezpłatna i niezobowiązująca. Oznacza to, że nie jesteś obciążany żądnymi dodatkowymi opłatami za aplikowanie poprzez LoanScouter.

Innymi słowy, zaciągnięcie pożyczki korzystając z LoanScouter, nie jest droższe w porównaniu z bezpośrednim aplikowaniem na stronie pożyczkodawcy.

Najprawdopodobniej rodzi to pytanie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze. Otóż LoanScouter ma relacje reklamowe z niektórymi pożyczkodawcami widniejącymi na naszej liście. Ściślej mówiąc, LoanScouter generuje zyski przez marketing afiliacyjny.

Czym jest marketing afiliacyjny?

Marketing partnerski ma miejsce, gdy wydawca (w tym wypadku LoanScouter jest wydawcą) zarabia na prowizji poprzez promowanie cudzego produktu lub usługi (w tym przypadku pożyczkodawców, z którymi współpracujemy). Kiedy klienci podejmują określoną czynność, na przykład aplikują o pożyczkę oferowaną przez jednego z wierzycieli za pomocą naszej strony, dany pożyczkodawca jest zobowiązany do zapłacenia nam prowizji.

Oznacza to, że wierzyciele, którzy są dostępni na naszej liście płacą nam prowizje za przekierowanie nowych klientów na ich stronę internetową. W związku z tym, gdy otrzymasz dostęp do formularza aplikacyjnego za pośrednictwem naszej strony, możemy otrzymać prowizję od wierzyciela po zaakceptowaniu Twojego wniosku.

Czym jest marketing afiliacyjny?

Obowiązki LoanScouter

Informacje dotyczące pożyczek na naszej liście

W LoanScouter nieustannie aktualizujemy wybór naszych pożyczek dodając nowe oferty i warunki, aby zapewnić integralną listę pożyczek i aktualne informacje. Zachowujemy jednak prawo do różnic w danych dotyczących pożyczek w przypadku, gdy pożyczkodawca zmienił je bez wcześniejszego informowania nas. W takiej sytuacji powinieneś polegać na informacjach znalezionych na stronie pożyczkodawcy i / lub skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą, aby uzyskać prawidłowe informacje.

Umowy i inne porozumienia

LoanScouter nie jest zaangażowane w porozumienie pomiędzy pożyczkobiorcą a wierzycielem, a bynajmniej w przygotowaniu umowy. Oznacza to, że LoanScouter nie powinien być potępiany za warunki umowy lub za naruszenie umowy, niezależnie która ze stron dopuszcza się naruszenia. Więcej informacji dotyczących stanowiska LoanScouter w konfliktach pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, proszę, przeczytaj sekcje poniżej.

Nieporozumienie pomiędzy pożyczkobiorcą a wierzycielem

LoanScouter nie angażuje się w porozumienie dotyczące pożyczki pomiędzy klientami a pożyczkodawcami i w związku z tym, nie jest odpowiedzialne za konflikt mogący wystąpić między stronami – niezależnie czy dotyczy on pożyczki, czy też nie. Jeśli klient doświadcza jakiegokolwiek problemu z pożyczkodawcą, wszystkie pytania i skargi dotyczące tego powinny być kierowane i w konsekwencji obsługiwane przez pożyczkodawcę, z którym klient ma problemy.

Odpowiedzialne pożyczanie i udzielanie pożyczek

Stanowczo zalecamy odpowiedzialne pożyczanie i udzielanie pożyczek. W rzeczywistości postrzegamy informowanie o tym klientów, jako jedno z najważniejszych zobowiązań. Jednak to w interesie klienta jest odpowiedzialne pożyczanie środków finansowych. Posiadanie niskich dochodów nie oznacza braku możliwości zaciągnięcia pożyczki, ale wymaga od Ciebie kontroli nad finansami osobistymi, aby podjąć racjonalną decyzję.

Ochrona danych osobowych

W LoanScouterpoważnie traktujemy przetwarzanie danych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przestrzegamy przepisów dotyczących danych osobowych. LoanScouter gromadzi tylko istotne i niezbędne dane osobowe wyłącznie do określonych celów. Dane osobowe klientów są dostępne tylko dla nas i pod żadnym pozorem nie są ujawniane osobom trzecim. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób zapewniamy uczciwe i przejrzyste przetwarzanie danych osobowych w naszej sekcji “polityka prywatności”.